Przedszkole

Akademia Smerfa - Języki obce

Języki obce w "Akademia smerfa"
Powszechnie znana jest opinia, iż naukę języków obcych powinno się rozpoczynać jak najwcześniej, gdyż tylko dziecięcy umysł jest najbardziej chłonny, a narząd mowy jeszcze bardzo plastyczny i zdolny do bezbłędnego odtwarzania poznawanych obcojęzycznych słów. Nauka wtedy odbywa się zupełnie naturalnie i w związku z tym istnieje duża szansa na osiągnięcie w późniejszym okresie przez dziecko - dwujęzyczności.

Nauczanie języka ANGIELSKIEGO odbywa się u nas w formie zabawy, stymulującej proste wypowiedzi oraz uruchomienie zdolności naśladowczych dziecka, z wykorzystaniem różnych pomocy: plansz tematycznych, słowników obrazkowych, środków Audio, Video oraz podręczników zarówno wydawnictw Oxford University Press, Longman z serii „Balloons”, jak również zakupione w Wielkiej Brytanii - „I can learn” – World of Children's Books - specjalnie dostosowane do nauczania dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Zawierają one zestawy ćwiczeń wprowadzające dzieci do nauki pisania, czytania i liczenia.

W naszej codziennej pracy z dziećmi wykorzystujemy również założenia programowe zawarte w zatwierdzonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej programie nauczania języka angielskiego na poziomie przedszkolnym i klas „O”.

Zajęcia języka angielskiego odbywają się w naszej placówce regularnie codziennie. Posługujemy się podczas ich trwania takimi środkami dydaktycznymi jak piosenki, rymowanki, zgadywanki, gry dydaktyczne oraz zabawy ruchowe, w których ponadto w nauce języka wykorzystywana jest tzw. „mowa ciała”.

W ramach opłaty stałej proponujemy
Państwu 10 godzin nauki wybranego języka obcego w tygodniu!!!
Dodatkowo mają Państwomożliwość wyboru drugiego języka!!!

Kontakt
    Językowe Przedszkole Akademia Smerfa, ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz, lub ul. Armii Krajowej 45, 06 - 400 Ciechanów tel. do Właściciela 0 508 381 371 Sekretariat Przasnysz 506 979 125 Ciechanów 798 372 411 email: akademiasmerfa@wp.pl lub smerfyciechanow@wp.pl